Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (tzw. „ciasteczka”).

ZWROTY

Każdy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej w sklepie Vaness.pl w terminie 14 dni od otrzymania towaru. W przypadku zwrotu produktu należy się z nami skontaktować drogą mailową. Zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem oraz dowodem zakupu należy odesłać na poniższy adres:


VANESS
ul. Australijska 64b

54-404 WrocławPobierz formularz zwrotuTowar odsyłany przez klienta powinien być w stanie niezmienionym, nieużytkowanym. Wraz z odsyłanym produktem lub produktami Klient jest zobowiązany zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał GRATIS. KONIECZNIE prosimy o załączenie do przesyłki wypełnionego i podpisanego odstąpienia od umowy oraz dowodu zakupu. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, aby zapewnić brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Pieniądze zwracamy na rachunek bankowy maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Zwroty robione są na numer konta bankowego wskazanego w formularzu zwrotu. 

Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.
Koszty wysyłki w przypadku zwrotu produktu pokrywa klient.

WYMIANY

Każdy Klient ma prawo do wymiany towaru w terminie do 14 dni od otrzymania paczki. Towar odesłany na wymianę powinien być w stanie niezmienionym  – dotyczy to również opakowania towaru. Wymianę towaru można zrealizować poprzez przesłanie towaru z dowodem zakupu wraz z dołączonym formularzem wymiany towaru, znajdującym się w załączniku poniżej:Pobierz formularz wymianyTowar wraz z wypełnionym formularzem wymiany oraz dołączonym dowodem zakupu należy odesłać na adres:

VANESS
ul. Australijska 64b
54-404 Wrocław

O terminie wymiany towaru Klient zostanie poinformowany przez nas drogą mailową.

Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.
Koszty wysyłki w przypadku wymiany produktu pokrywa klient.
Produkty z kategorii "PROMOCJE"  i "na specjalne zamówienie Klienta" nie podlegają wymianie.

REKLAMACJE

Każdy Klient ma prawo do reklamacji towaru w ciągu 2 lat od otrzymania towaru. Reklamację towaru można zrealizować poprzez przesłanie towaru z dowodem zakupu wraz z dołączonym formularzem reklamacji towaru, znajdującym się w załączniku poniżej:Pobierz formularz reklamacjiTowar wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym oraz dołączonym dowodem zakupu należy odesłać na adres:

VANESS
ul. Australijska 64b
54-404 Wrocław

Klient zostanie poinformowany o sposobie rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki reklamacyjnej.

Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.
Koszty wysyłki w przypadku wymiany produktu pokrywa klient.